Ettevőttest

 

 

on tegutsenud Eesti ehitusturul alates aastast 2001. Peamisteks tegevusvaldkondadeks on hoonesiseste tehnovõrkude ehitus ja välistrasside rajamine - ehitame vee- ja kanalisatsioonisüsteeme, samas paigaldame ka soojussõlmi ja keskküttesüsteeme ning ehitame väikekatlamaju. Pakume vee- ja kanalisatsioonitrassi terviklahendusi ehk ehitust liitumispunktist tarbimispunktini. Meie töövaldkonda kuuluvad ka tuletõrjeveevarustuse ja sprinklersüsteemide väljaehitamine. 

Erinevate tehnovõrkude hooldus on hädavajalik, kuna aitab ära hoida mitmeid avariisid, ning vähendada kulusid. OÜ Heidomer pakub võimalust sõlmida hooldusleping erinevate tehnovõrkude hoolduseks.

Teeme koostööd tuntud parneritega ja kasutame töös ainult kvaliteetseid materjale, seetõttu  kehtib meie töödele garantii. Pakume oma teenuseid nii ettevõtetele kui ka eraisikutele.
Vajadusel abistame kliente vajalike projektide koostamisel ja koostame vajaliku dokumentatsiooni.

Aitame leida sobiva ning mõistliku lahenduse Sinu vajadusi ja soove arvestades.

Küsi hinnapakkumist heidomer@heidomer.ee

 

 Tegevusalad

Veevarustus  

Kanalisatsioon  

Tuletõrjeveesüsteemid

Sprinklersüsteemid

Küttesüsteemid

Soojussõlmed

Katlamajad

Jahutussüsteemid

Kastmissüsteemid

 

Meie Partnerid

                                             

                           

 

 

 

 

 

OÜs Heidomer viiakse perioodil 11 juuni 2010 a. kuni 03 juuni 2011 a. Euroopa Sotsiaalfondi kaasrahastamisel läbi projekt „Ettevõtte võimekuse arendamine“ ning sellega seoses on meie firma saanud koolitusosaku toetust. Aitäh, EAS